Fotopodsumowanie roku, czyli szukamy pomysłu na zatrzymanie wspomnień!

Artykuł sponsorowany przez FotoPrint.pl

Zbliża się koniec roku- to czas podsumowań i przemyśleń nad tym, czego dokonaliśmy przez ostatnie 365 dni w roku. Dla nas to też tradycyjne wyszukiwanie zdjęć, wybieranie tych najlepszych, najśmieszniejszych, które kryją nasze emocje, a także wspomnienia minionych miesięcy. Staramy się, aby nie zagubiły się one na naszym dysku i mieliśmy z nich pożytek dłużej niż tylko przez krótką chwilę, gdy przeglądamy je po powrocie z naszych wycieczek.

Przeglądanie zdjęć to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu

Wywołane zdjęcia dają dużo radości, gdy możemy je potem pooglądać:) Przeglądanie albumów z naszymi zdjęciami, z kubkiem gorącej czekolady, gdy za oknem zimno, szaro i deszczowo to jeden z najlepszych sposobów na spędzanie wolnego czasu:) Przypominamy sobie nasze dotychczasowe osiągnięcia i jednocześnie planujemy już kolejne!

Może kubki ze zdjęciem? 
A co powiecie na to, aby pić herbatę w pracy z kubka, na którym nadrukowane jest zdjęcie z Waszego najwspanialszego wypadu wakacyjnego? Uwierzcie, że czas dużo szybciej płynie, gdy spoglądacie na fantastyczne panoramy Dolomitów, a każde zlecone Wam zadanie wykonacie jak najlepiej:)

Komu marzy się Dolina Pięciu Stawów na ścianie powinien wybrać fotopuzzle


Puzzle ze zdjęcia- najlepszy pomysł na obraz w Twoim domu? 
Zrobiłeś naprawdę dobre zdjęcie na wyprawie i nie wiesz w jaki sposób je wyróżnić w Twoim domu? Podpowiemy Wam, że świetnym pomysłem są puzzle wykonane właśnie z tej fotografii. Samo ich układanie to świetne spędzanie czasu ze swoją rodziną- na prawdę układanie 2 tysięcy kawałków, z których ma powstać piękny obraz zajmuje wszystkich jej członków a nawet znajomych przez długie wieczory! A gdy to dzieło zawiśnie na ścianie w salonie, zapewniamy Was, że każdy z gości, którzy Was odwiedzą, będą podziwiać Wasze dzieło:)

Koszulki ze zdjęciem? 
Kolejnym pomysłem na zatrzymanie wspomnień jest umieszczenie Waszych zdjęć na T-shircie! Pewnie niejednokrotnie zdarzyło Wam się poszukiwać w sklepach koszulki z nadrukiem, który będzie wyrażać właśnie Was. Może nie trzeba już szukać tylko skorzystać z możliwości nadruku własnoręcznie wykonanego zdjęcia na koszulce? Gwarantujemy Wam, że jest to fantastyczna idea, w końcu uda się będziecie mieć tą ulubioną Dolinę Pięciu Stawów blisko siebie:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Maciek i Natalia w podróży , Blogger